Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Змагання з легкої атлетики присвячені Дню фізичної культури та спорту України

Переглядів: 881

Сьогодні, 11 вересня за ініціативи та підтримки Звенигородської районної ради на стадіоні дитячо-юнацької спортивної школи ім. І. Бардика відбулися змагання з легкої атлетики присвячені Дню фізичної культури та спорту України. В змаганнях взяли участь юнаки й дівчата - учні шкіл Звенигородського району. Юні спортсмени змагалися у бігу на дистанції 30, 60 та 100 метрів, відповідно до вікових категорій (учні 4-5 кл., 6-7 кл., 8-9 кл. та 10-11 кл.).

Голова районної ради Володимир Кучер привітав переможців змагань, побажав їм нових спортивних досягнень і успіхів у навчанні та вручив медалі і дипломи районної ради.

За підсумками змагань призові місця посіли:

  • на дистанції 30 метрів – юнаки (учні 4-5 класів):

І місце – Бойко Єгор - з результатом - 5,27

ІІ місце – Шикарян Михайло - з результатом - 5,31

ІІІ місце – Очеретяний Андрій - з результатом - 5,36

  • на дистанції 30 метрів – дівчата (учні 4-5 класів):

І місце – Шпак Наталія – з результатом - 5,30

ІІ місце – Хоменко Марія – з результатом – 5,36

ІІІ місце – Єременко Єва – з результатом – 5,40

  • на дистанції 60 метрів – юнаки (учні 6-7 класів):

І місце – Волощук Ярослав – з результатом - 8,80

ІІ місце – Побережський Ярослав – з результатом – 9,01

ІІІ місце – Компан Вадим – з результатом – 9,40

  • на дистанції 60 метрів – дівчата (учні 6-7 класів):

І місце – Похилько Валерія – з результатом - 8,76

ІІ місце – Дума Анастасія – з результатом – 9,31

ІІІ місце – Тупчій Дарія – з результатом – 9,37

  • на дистанції 100 метрів – юнаки (учні 8-9 класів):

І місце – Петренко Максим – з результатом - 12,52

ІІ місце – Фіголь Сергій – з результатом – 12,78

ІІІ місце – Дацько Анатолій – з результатом – 12,92

  • на дистанції 100 метрів – дівчата (учні 8-9 класів):

І місце – Гніденко Любов – з результатом - 14,28

ІІ місце – Блискавка Діана – з результатом – 14,76

ІІІ місце – Діордіяшенко Вікторія – з результатом – 14,80

  • на дистанції 100 метрів – юнаки (учні 10-11 класів):

І місце – Шульга Юрій - з результатом - 12,20

ІІ місце – Комаренко Віталій - з результатом - 12,55

ІІІ місце – Ямковий Владислав - з результатом - 12,60

  • на дистанції 100 метрів – дівчата (учні 10-11 класів):

І місце – Романова Іванна - з результатом - 12,64

ІІ місце – Нікітенко Ліза - з результатом - 14,02

ІІІ місце – Манесян Ані - з результатом - 14,21

« повернутися до списку новин