Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

У Звенигородці відзначили День Гідності та Свободи

Переглядів: 456

21 листопада голова Звенигородської районної ради Володимир Кучер разом з головою районної державної адміністрації Василем Довбушем та секретарем міської ради Валерієм Мареничом взяв участь у заходах  з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, що проходили в районному Будинку культури.


На зібранні були також присутні  громадські діячі,  учні загальноосвітніх шкіл, мешканці міста. Учасники хвилиною мовчання згадали земляків, котрі віддали життя захищаючи свободу і незалежність країни на Сході, а також усіх полеглих  патріотів України. До пам’ятного знака Небесній сотні були покладені вінки та квіти.

    День Гідності та Свободи відзначається в Україні щорічно з метою утвердження в  ідеалів свободи і демократії, збереження і донесення до сучасного та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події що відбувалися в нашій державі на  початку ХХІ століття, а також віддання належної шани та поваги патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та протягом листопада 2013 року – лютого 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

 

 

« повернутися до списку новин