Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Пленарне засідання 26 сесії Звенигородської районної ради 7 скликання

Переглядів: 387

21  грудня  під головуванням голови районної ради Володимира Кучера відбулося пленарне засідання 26 сесії Звенигородської районної ради 7 скликання.

 В роботі засіданні сесії взяли участь 24 депутати районної ради, голова районної державної адміністрації, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови району, громадськість та представники засобів масової інформації.  На початку сесії відбулось привітання з Новим роком від працівників та вихованців районного будинку культури, в свою чергу  депутатський корпус  районної ради подякував за привітання та вручив дітям новорічні подарунки. Голова районної ради нагородив відзнакою «За заслуги перед громадою» депутата районної ради Олексія Поліщука, вручив комплект футбольної форми команді Звенигородської загальноосвітньої школи №2 та озвучив заяву від депутата районної ради Василя Левченка про його вихід із фракції  "Всеукраїнське об'єднання Черкащани" і входження у фракцію «ВО Батьківщина» у районній раді.

В ході роботи сесії депутати розглянули  16  питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо на засіданнях постійних комісіях та президії районної ради. Зокрема прийняття районного бюджету на 2019 рік, роботи медичної галузі району, управління майном районної комунальної власності, надання матеріальної допомоги та інших важливих питань життєзабезпечення району.

 З розглянутих питань порядку денного сесією прийнято відповідні рішення.

« повернутися до списку новин