Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Відбувся мітинг-реквієм з нагоди 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи

Переглядів: 449

Більш трьох десятиліть тому слово  «Чорнобиль» обпекло серця мільйонів українців і з того часу з цим словом асоціюється скорбота,  печаль,  біль і туга за тими, хто ризикуючи своїм здоров'ям і життям, виконали свій обов'язок вступивши у двобій із неконтрольованим мирним атомом. Чорнобильська аварія стала найбільшою техногенною катастрофою та великою трагедією XX століття.

З нагоди цієї дати 26 квітня у місті Звенигородці відбувся мітинг-реквієм за участю представників влади, ліквідаторів, духовенства, пенсіонерів і ветеранів пожежної охорони, учнівської молоді та громадськості. Голова районної ради Володимир Кучер разом з головами райдержадміністрації, міської ради, районної організації «Союз Чорнобиль» вручили ліквідаторам грамоти районної і міської ради, райдержадміністрації та нагородили відзнаками «Герой Чорнобиля» .

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять учасників ліквідації та поклали вінки і квіти до підніжжя пам’ятного знака Героям-ліквідаторам і жертвам техногенної катастрофи, а настоятель Свято-Преображенського собору протоієрей Іоан Лупак відслужив поминальну панахиду в пам'ять тих, хто поклав життя у боротьбі з мирним атомом. 

« повернутися до списку новин