Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

32 сесія Звенигородської районної ради 7 скликання

Переглядів: 148

   14 лютого відбулося засідання 32 сесії Звенигородської районної ради 7 скликання, яке провів голова районної ради Володимир Кучер.

   На початку сесії депутати і запрошені хвилиною мовчання вшанували всіх тих хто загинув виконуючи свій військовий обов'язок, всіх тих хто загинув за свободу та незалежність України та пам'ять про депутата районної ради Зінаїди Саєнко, яка 4 лютого 2020 року після важкої недуги пішла з життя.

   Далі  голова районної виборчої комісії Тетяна Шевейко озвучила оголошення про дострокове припинення повноважень  депутата районної ради - Сергія Лебединця.

   Так як сесія проходила напередодні дня дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, голова районної ради Володимир Кучер нагородив нагрудним знаком "ГІДНІСТЬ ТА ЧЕСТЬ АФГАНУ" - Кавалера ордену "Червоної зірки", ветерана війни в Афганістані - Ігоря Молчановського. Від депутатського корпусу районної ради подаровано      комплект футбольної форми вихованцям відділення футболу Звенигородської ДЮСШ, які стали переможцям Кубка Черкаської області з футзалу серед юнаків 2005-2006 років народження та подарунок, а саме дорожню валізу – вихованцю відділення легкої атлетики Звенигородської ДЮСШ - Олексію Поліщуку, який став Чемпіоном України в стрибках в довжину серед юнаків з особистим кращим результатом 7 метрів 13 сантиметрів.

     В подальшій роботі депутати  заслухали та схвалили низку питань, що стосувалися виконання та змін до районного бюджету, роботи медичної галузі району, внесення змін до районних програм, надання матеріальної допомоги та управління майном районної комунальної власності.

« повернутися до списку новин