Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

ПОПЕРЕДИТИ ПОШКОДЖЕННЯ ОБ”ЄКТІВ ЕНЕРГОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Переглядів: 384

Упродовж останніх років, на території Черкаської області загрозливого характеру набули крадіжки електричної енергії, окремих складових елементів електричних мереж та іншого обладнання ПАТ „Черкасиобленерго”.

  Викликає значну стурбованість те, що викраденням електричних дротів з повітряних ліній електропередачі, силових трансформаторів, трансформаторного масла з підстанцій та метале-вих кутників з опор не тільки завдається значна матеріальна шкода Товариству, а ще й неодмінно призводить до аварійного стану мережі електропостачання. Без сумніву, зазначене спричиняє значні незручності, пов”язані з вимушеним та довгостроковим припиненням електропостачання населених пунктів. Зростають ризики екологічного лиха, зупинок підприємств, лікарень, інших об”єктів життєзабезпечення населення, що в кінцевому рахунку може створити реальні загрози громадській безпеці.

  ПАТ „Черкасиобленерго” звертається до всіх небайдужих жителів району з великим прохан-ням сприяти охороні об”єктів енергозабезпечення, своєчасно повідомляти про всі виявлені їх пошкодження, а також про осіб, які вчинячть кражіжки обладнання та електроенергії, обо готуються до іх скоєння.

Інформацію просимо надавати  диспетчеру Звенигородського РЕМ за телефоном

2 – 23 – 41, або до поліції за номером 102.

Не будемо байдужими до нашої спільної проблеми.

Заздалегідь вдячні  за підтримку та порозуміння.

« повернутися до списку новин