Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України

Переглядів: 491

    6 грудня  голова районної ради Володимир Кучер  взяв участь в урочистому зібранні з нагоди Дня Збройних Сил України.

 


"Армія – невід`ємна складова частина суспільства, вона завжди була і залишається символом благородства, дисципліни, порядності, одним із носіїв людської національної гідності,"- сказав у своїй вітальній промові  Володимир Петрович - попри всі складнощі й труднощі нинішнього часу, Збройні Сили України гідно виконують свою високу суспільну місію, надійно стоять на захисті безпеки рідної держави, оберігають недоторканість її кордонів, успішно протистоять різноманітним новітнім загрозам і викликам. 
        Жителі нашого району мають всі підстави гордитися тим, що в рядах захисників Вітчизни були, є і будуть кращі сини Звенигородщини. 
    Від імені районної ради Володимир Петрович побажав всім військовослужбовцям та ветеранам незламнoї вoлі в пoдoланні труднoщів військoвoгo буття, надійнoгo рoдиннoгo тилу, бoгатирськoгo здoрoв’я та звершення всіх ваших мрій і пoбажань.
    За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розбудову та становлення Української Армії  кращих військовослужбовців Звенигородщини було нагороджено Почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації.
  По закінченні урочистої частини на усіх запрошених  військовослужбовців та гостей чекав святковий концерт, презентований учасниками колектива Звенигородського  Будинку культури.

 

« повернутися до списку новин