Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Відбулось засідання постійної комісії та президії

Переглядів: 595

7 червня в кімнаті депутата районної ради відбулось засідання постійної комісії  з питань планування, бюджету і фінансів (голова комісії Шукало Д.А.).

На комісії було розглянуто 19 питань, особлива увага членів комісії приділена питанням про  внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 №11-1 «Про районний бюджет на 2017 рік» та про виділення коштів для надання одноразової адресної матеріальної допомоги онкохворим і пораненим в зоні АТО.

 

Цього ж дня відбулось засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Володимир Кучер. Президією було розглянуто питання запропоновані для розгляду комісіями та погоджено порядок денний пленарного засідання 15 сесії Звениродської районної ради. Зокрема до порядку денного включено питання: Про районну цільову програму «Інноваційні навчальні заклади Звенигородщини» на період до 2020 року;, Про затвердження списку присяжних; Про надання дозволу на реєстрацію права власності на стадіон «Колос»; Про розгляд звернення Громадського руху «Кріпак» щодо доцільності зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення; Про районну програму забезпечення інвалідів та дітей-інваладів технічними засобами на 2017 рік.

« повернутися до списку новин