Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Відбувся баскетбольний турнір на кубок Звенигородської районної ради, присвячений пам'яті Івана Ничипоровича Бардика

Переглядів: 268

28 вересня за ініціативи та підтримки Звенигородської районної ради у великій залі дитячо-юнацької спортивної школи вперше відбувся баскетбольний турнір на кубок Звенигородської районної ради, присвячений пам'яті Івана Ничипоровича Бардика, видатного педагога, тренера, відомого організатора спортивно-масового руху Звенигородщини, першого директора спортивної школи.

В турнірі взяли участь баскетбольні команди із Черкас, Сміли та Звенигородки. Гравці показали цікаву та видовищну гру, але перемагають найсильніші. Перемогу здобула команда із Черкас – «Черкаські мавпи – 07», друге місце у господарів залу – команди звенигородчан, третє у юних баскетболістів із Сміли. Команда-переможець турніру отримала з рук голови районної ради головний кубок та медалі, а команди, що зайняли друге і третє місце, отримали медалі та дипломи Звенигородської районної ради.

Почесними гостями турніру були – президент федерації баскетболу Черкаської області Олександр Іванович Нагорний та президент баскетбольного клубу «Черкаські мавпи» Олександр Георгієвич Згіблов.

Як відомо за останні роки в спортивній школі зроблено чимало, але залишилася ще низка проблем, зокрема, ремонт та облаштування роздягалень, душових і вбиралень. Обговоривши з поважними гостями перспективи проведення на базі ДЮСШ змагань обласного та всеукраїнського рівнів, голова районної ради Володимир Петрович Кучер запропонував для вирішення вищезазначених проблем залучити кошти з обласного бюджету та спонсорські кошти від благодійників, які підтримують розвиток баскетболу в Україні.

« повернутися до списку новин