Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Відбулось засідання постійної комісії

Переглядів: 503

5 жовтня в сесійній залі районної відбулось засідання постійної комісії  з питань духовності, освіти, культури, молоді, спорту, туризму та засобів масової інформації (голова комісії Лозовий В.М.).

На засідання комісії було запрошено начальника відділу освіти Ларису Анатоліївну Кочергу, депутата обласної ради Олексія Антоновича Озірного, голову райкому Профспілки працівників освіти і науки Бойко Майю Олександрівну, батьківський комітет спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1, батьківський комітет спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. Тараса Шевченка та медичних сестер дитячих садочків міста.

На порядок денний комісії було винесено 13 питань. Жваве обговорення та дискусію викликали розгляд питання про звернення батьків та вчителів Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 і Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. Тараса Шевченка щодо об'єднання класів під час навчального року та від медичних працівників дошкільних установ щодо невиплати їм належних доплат за роботу, які визначені чинним законодавством.

Питання «Про внесення змін до районної програми «Шкільний автобус» на 2016-2018 роки» рекомендовано винести на розгляд  чергової  сесії районної ради, яка відбудеться 20 жовтня  2017 року о 10:00 годині.

« повернутися до списку новин