Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Про проведення Дня відкритих дверей у кафе-барі «Козацький»

Переглядів: 511

Звенигородським районним центром зайнятості 19 липня 2017 року був проведений День відкритих дверей у ФОП Мартинюк Інни, кафе-бар «Козацький»

У заході прийняли участь заступник директора Звенигородського РЦЗ Людмила Грицай, провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Звенигородського РЦЗ Надія Жива, провідний фахівець з профорієнтації Олена Ломако, приватний підприємець, працівники підприємства, 11 осіб з числа безробітних та 3 особи зайнятого населення.

Відкрила захід заступник директора Звенигородського РЦЗ Л. Грицай. Вона презентувала роботодавця, відзначивши плідну співпрацю із службою зайнятості. Провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Н. Жива розповіла про послуги служби зайнятості для роботодавців та безробітних.

Приватний підприємець І.Мартинюк провела екскурсію закладом, розповіла історію створення кафе-бару «Козацький». Вона повідомила: «Пріоритети в роботі нашого закладу полягають у створенні затишної атмосфери, задоволення побажань відвідувачів кафе-бару щодо розмаїття страв української кухні та обслуговування, як маленьких компаній так і великих бенкетів.» Інна Мартинюк повідомила про потребу у працівниках, умови праці та вимоги до кандидатів.

На завершення заходу було проведено індивідуальні співбесіди приватного підприємця з по шукачами роботи, які виявили бажання працевлаштуватися до кафе-бару «Козацький».

« повернутися до списку новин