A A A K K K
для людей із порушенням зору
Звенигородська районна рада
Черкаська область

Відбувся районний турнір з настільного тенісу на кубок Звенигородської районної ради

Дата: 28.01.2019 15:57
Кількість переглядів: 705

У суботу, 26 січня, в приміщенні Звенигородської дитячої-юнацької спортивної школи, відбувся районний турнір з настільного тенісу на кубок Звенигородської районної ради, присвячений 75-ій річниці звільнення міста Звенигородки від німецько-фашистських загарбників. Виборювали першість у трьох вікових категоріях – юнаки: учні 8-9 класів, учні 10-11 класів та дорослі. Боротьба видалася захопюючою та емоційною, а учасники продемонстрували технічну і цікаву гру. За результатом якої і визначилися переможці.  Ними стали: серед учнів 8-9 класів  перше місце виборов Олексій Лисенко (Звенигородська спеціалізована школа №1), другим був Олег Хавронюк (Звенигородська спеціалізована школа №1), третім Микита Клімов (Звенигородська спеціалізована школа №3); серед учнів 10-11 класів на першому місці Іван Завальнюк (Звенигородська спеціалізована школа ім. Т. Шевченка), на другому Святослав Новоженов (Звенигородська спеціалізована школа ім. Т. Шевченка), на третьому Олексій Вітренко (Звенигородська школа-інтернат спортивний ліцей). Особливо напруженим видався фінал чоловічої першості. Як і в минулому році впевнену перемогу здобув звенигородчанин Андрій Матковський, друге місце у Юрія Костецького, третє у  Олександра Сєвастьянова - спортсменів із Ватутіного. Переможців нагороджено кубками, медалями і дипломами районної ради.