Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Офіційне представлення голови райдержадміністрації

Переглядів: 467

Згідно розпорядження Президента України Володимира Зеленського від 25 січня 2020 року №53/2020-рп головою Звенигородської районної державної адміністрації призначено Владислава Гончаревського.

Сьогодні в сесійній залі районної ради  відбулося офіційне представлення голови райдержадміністрації, за участю голови районної ради Володимира Кучера, депутатського корпусу районної ради, міського і сільських голів, начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів, керівників районних служб, установ, організацій та громадськості.

Заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Лесюк офіційно представив нового голову Звенигородської РДА Владислава Гончаревського та побажав йому  натхнення, успіхів на новій посаді та виваженості у вирішенні завдань розвитку економіки та соціальної сфери району. В свою чергу, новоризначений голова райдержадміністрації, у своєму виступі наголосив, що усвідомлює велику відповідальність за роботу та пообіцяв докласти максимум зусиль для вирішення першочергових проблем життєдіяльності району спільно з органами місцевого самоврядування та громадськістю району.

« повернутися до списку новин