Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Відбулись постійні комісії районної ради

Переглядів: 477

12 квітня в кімнаті депутата районної ради відбулись засідання постійних комісій з питань охорони здоров’я, захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального забезпечення (голова постійної комісії Коломійченко Д. Ю.),  та з питань агропромислового комплексу, економіки, регулювання земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів та надзвичайних ситуацій (голова постійної комісії Осадчий Ю.О. ).

18 квітня відбулось засідання постійної комісії з комунальної  власності, транспорту,  транспортного зв’язку (голова постійної комісії Неумитий В. І.).

19 квітня відбулось засідання постійних комісій з питань планування, бюджету і фінансів (голова комісії Шукало Д.А.) та з питань духовності, освіти, культури, молоді, спорту, туризму та засобів масової інформації (голова комісії Лозовий В.М.)

На порядок денний комісій були винесені питання, що виносяться на розгляд 14 сесії районної ради та міжсесійні  питання. Найголовнішими із яких були: Про затвердження «Програми розвитку земельних відносин і охорони земель у Звенигородському районі на 2017-2019 роки»;  Про внесення змін до Програми функціонування та розвитку системи цивільного захисту району, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення місцевого матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2017-2018 роки; Про призначення директора дитячо-юнацького оздоровчого табору «Звенигора» Звенигородської районної ради Черкаської області ; Про передачу в оренду частини приміщення Звегородської  районної ради на пільгових умовах; Про надання дозволу на оренду комплексу будівель і споруд, що знаходяться за адресою: проспект Шевченка, 6; Про звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2017.

В результаті обговорення членами постійних комісій були прийняті рішення та рекомендовано винести відповідні питання на розгляд  чергової  сесії районної ради яка відбудеться 21 квітня 2017 року о 10:00 годині.

« повернутися до списку новин