Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

  Відбулося засідання президії районної ради.

Переглядів: 685

    14 вересня відбулося робоче засідання президії Звенигородської районної ради, яке провів голова районної ради Володимир Кучер.

На порядок денний було винесено та розглянуто низку важливих, гострих питань життя району, що потребували депутатської уваги. Зокрема заслухано звіт начальника відділу освіти райдержадміністрації Лариси Кочерги щодо стану розвитку освіти району та фінансового забезпечення галузі до кінця 2016 року, про нагородження Відзнакою-медаллю районної ради та держадміністрації «За заслуги перед Звенигородщиною», а також розглянуто питання щодо отримання ліцензії редакцією районного радіомовлення. Очільниця освітянської галузі у своєму виступі зокрема зосередилася на проблемних питаннях дошкілля та загальноосвітніх закладів. Серед найбільш болючих - не достатнє забезпечення коштами на проведення поточних та капітальних ремонтів закладів, виплату заробітної плати працівникам. Особлива увага була приділена ситуації, що склалася навколо  Гусаківської школи. Ще на початку року цей навчальний заклад було реорганізовано в загальноосвітню школу першого ступеня. Проте такий крок викликав невдоволення вчителів та батьків учнів школи. Не погоджуючись з рішенням сесії районної ради та не зважаючи на той факт, що вчителі були  звільнені у зв’язку з реорганізацією та у відповідності до законодавства, а для підвозу учнів закуплений новий автобус, працівники Гусаківської школи продовжують виходити на роботу і навчати дітей, одночасно подавши позов до суду з вимогою скасувати рішення районної ради. Як повідомила Лариса Кочерга відділом освіти вживаються усі можливі заходи, щоб розв’язати конфліктну ситуацію в правовому полі.

     Члени президії також дали згоду на відзначення мадаллю «За заслуги перед Звенигородщиною» директора ДП Звенигородське лісове господарство Анатолія Проценка та розглянули проблемну ситуацію з отриманням ліцензії на право мовлення Звенигородським радіомовленням. З усіх питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.  

« повернутися до списку новин