Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Відбулось засідання президії районної ради

Переглядів: 629

19 квітня відбулося засідання президії Звенигородської районної ради, яке провів голова районної ради Володимир Кучер.

На порядок денний було винесено та розглянуто низку важливих питань життя району, що потребували депутатської уваги. Зокрема заслухано звіт начальника фінансового управління райдержадміністрації Лаврінченко Наталії Миколаївни про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року, питання про програму підтримки діяльності та фінансового забезпечення Звенигородської державної адміністрації.

 Також були заслухані питання про призначення директора дитячо-юнацького оздоровчого табору «Звенигора», про затвердження Статуту Звенигородської дитячо-юнацької спортивної школи, про внесення змін до рішення районної ради № 9-3 від 4 листопада 2016 року «Про прийняття майна до районної комунальної власності, про Положення про районні стипендії учням загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району, які стали переможцями міжнародних, всеукраїнських конкурсів та спортивних змагань, про видачу безкоштовних ліків хворим аптеками району.

Начальник управління соціального захисту населення Лісова Оксана Володимирівна підняла питання про виділення коштів для надання одноразової адресної допомоги онкохворим і матеріальної допомоги пораненим бійцям АТО.

 З усіх питань порядку денного були прийняті відповідні рішення та рекомендовано порядок денний для розгляду на 14 сесії районної ради 7 скликання.  

« повернутися до списку новин