Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Голова районної ради привітав освітян

Переглядів: 266

У першу неділю жовтня своє свято відзначають представники однієї з найбільш шанованих у суспільстві професій – освітяни.

День вчителя – це привід сказати слова вдячності вчителям за їхню важку працю, терпіння, мудрість і любов, відзначити кращих по професії. Вклонитися низько вчительській долі, невтомній праці сіяча розумного, доброго, вічного.

Напередодні професійного свята, голова районної ради Володимир Кучер завітав в навчальні заклади району, привітав педагогічні колективи, побажав їм успіхів, невичерпної енергії, людської поваги, висловловив сердечну вдячність за невтомну працю, великий талант і благородне покликання сіяти мудрість і знання та вручив нагороди.

    За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну роботу у навчанні і вихованні підростаючого покоління та з нагоди професійного свята нагороджено:

Медаллю «ЗА ВІДДАНІСТЬ СПРАВІ» та цінним подарунком:

  • Васькевич Тамілу Іванівну - ветерана освітньої галузі Звенигородщини.
  • Павлову Галину Афанасіївну - ветерана освітньої галузі Звенигородщини.

Почесною грамотою районної ради:

  • Колісник Інну Григорівну – заступника директора з виховної роботи Звенигородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.
  • Барабаш Тетяну Григорівну – вчителя української мови та літератури Звенигородської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4.
  • Кодолу Миколу Володимировича - вчителя історії Княжицького НВК «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів».

Подякою районної ради:

  • Каюка Володимира Сергійовича – директора Звенигородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.
  • Скоробреху Антоніну Володимирівну – директора Звенигородської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4.

« повернутися до списку новин