Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Відбувся міжрайонний тенісний турнір присвячений пам'яті героїв АТО на призи Звенигородської районної ради.

Переглядів: 530

2  грудня за ініціативи та підтримки Звенигородської районної ради  у великому залі дитячо-юнацької спортивної школи відбувся міжрайонний тенісний турнір присвячений пам'яті героїв АТО на призи Звенигородської районної ради.

Участь у турнірі взяли представники Звенигородського, Лисянського, Тальнівського, Катеринопільського, Шполянського , Городищенського району та міста Ватутіне. З вітальним словом до учасників змагань звернувся голова районної ради Володимир Кучер, який  побажав учасникам перемоги та  запропонував вшанувати хвилиною мовчання пам'ять про полеглих за свободу та незалежність України в зоні проведення антитерористичної операції.

З найкращими побажаннями до учасників турніру звернувся депутат міської ради і учасник АТО Олександр Зацарінний та депутат обласної ради і директор ДЮСШ Олексій Озірний.

В ході запеклої спортивної боротьби перше місце здобув звенигородчанин Андрій Матківський, друге місце посів –Олександр Слинько з Лисянки, третє – Андрій Слинько з Лисянки, четверте –Максим Балакірєв з Єрок Катеринопільського району.

Голова районної ради нагородив переможців медалями та дипломами, а звенигородчанин Андрій Матківський отримав з рук Володимира Кучера кубок Звенигородської районної ради.

« повернутися до списку новин