Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

 Вічна пам'ять герою!

Переглядів: 712

    Неоголошена війна на Сході України забрала життя ще одного нашого земляка.

 

   4 жовтня 2016 року на опорному мпункті «Свобода» біля Дебальцево, під час виконання бойового завдання загинув  житель міста Звенигородки, Фролов Максим Васильович.  18 липня 2015 року, в ході шостої хвилі мобілізації він був призваний до Збройних Сил України. Тривалий час провів в зоні проведення АТО. Мужньо і чесно боронив країну від ворогів  у складі 54 окремої механізованої бригади бригади. В одному з боїв, під час так званого перемиря, отримав тяжкі поранення, несумісні з життям.

    Народився Максим Фролов  02 лютого 1984року у місті Кривий Ріг. Навчався спочатку у Звенигородській школі №1, а потім у школі-інтернаті, яку закінчив у 2001 році. Здобув спеціальність землевпорядника  в      Шевченківському аграрному коледжі. Проходив строкову військову службу  в період з 2004 по 2005 роки.  Останнє місце роботи – апаратник Звенигородського сироробного комбінату.

    Без батька залишилася чотитрирічна  донька, без чоловіка - молода дружина, без люблячого сина і брата – мама,  батько та сестра.

    Справжній воїн, громадянин і товариш, порядна та мужняя людина, яка до кінця життя чесно виконувала свій обов’язок – таким  навіки залишиться Максим Фролов у памяті усіх, хто його знав. Звенигородщина низько вклоняється світлій памяті солдата та  схиляє голови в жалобі.  Висловлюємо щире співчуття близьким і рідним  героя, який віддав своє життя за мир і Незалежність України.

    Царство йому небесне.

    Світла пам’ять про мужнього захисника Вітчизни назавжди збережеться в наших серцях!

    Герої не вмирають!

 

Районна рада, райдержадміністрація, міська рада, районна спілка ветеранів та учасників АТО, Благодійний фонд «Звенигородський волонтерський рух З Україною в серці»

« повернутися до списку новин