Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Відбулись постійні комісії районної ради

Переглядів: 588

31 травня в кімнаті депутата районної ради відбулись засідання постійних комісій.

З питань охорони здоров’я, захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального забезпечення (голова постійної комісії Коломійченко Д. Ю.), з питань агропромислового комплексу, економіки, регулювання земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів та надзвичайних ситуацій (голова постійної комісії Осадчий Ю.О. ), з питань комунальної  власності, транспорту,  транспортного зв’язку (голова постійної комісії Неумитий В.І.) та з питань духовності, освіти, культури, молоді, спорту, туризму та засобів масової інформації (голова комісії Лозовий В.М.)

На порядок денний комісій були винесені питання, що виносяться на розгляд 15 сесії районної ради та міжсесійні  питання. Найголовнішими із яких були: Про районну програму забезпечення інвалідів та дітей-інвалідів технічними засобами на 2017 рік; Про виділення коштів для надання одноразової адресної матеріальної допомоги; Про затвердження Програми забезпечення населення району, яке проживає в прогнозованих зонах хімічного забруднення промисловими засобами захисту органів дихання від небезпечних хімічних речовин на 2017-2020 роки; Про районну цільову програму «Інноваційні навчальні заклади Звенигородщини» на період до 2020 року; Про стан підготовки загальноосвітніх шкіл району до нового навчального року.

В результаті обговорення членами постійних комісій були прийняті рішення та рекомендовано винести відповідні питання на розгляд  чергової  сесії районної ради, яка відбудеться 9 червня 2017 року о 10:00 годині.

« повернутися до списку новин