Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Робоча зустріч голови районної ради.

Переглядів: 189

8 квітня 2020 року голова Звенигородської районної ради Володимир Кучер за участі голови Звенигородської райдержадміністрації Владислава Гончаревського,  начальника Звенигородського відділу поліції Олега Міщенка та представника районного відділу служби безпеки України провів зустріч з настоятелем Свято-Георгіївського Храму  отцем Віктором Піхуром; настоятелем Свято-Преображенського Собору отцем Іоанном Лупаком та благочинним отцем  Миколою Лупаком; настоятелем Храму Вознесіння Господнього отцем Василем Карп'юком. 
Під час зустрічі було обговорено питання недопущення випадків зараження та запобігання масовому скупченню людей у Великодню ніч.
Було запропоновано священнослужителям звернутися з проханням до своїх прихожан у необхідності залишатися вдома і слухати літургію онлайн або по телебаченню.
Запропоновано здійснювати освячення пасок за межами церков на прилеглій території із дотриманням безпечної дистанції та транслювати службу із храмів онлайн.
Наголошено на потребі сприяння роботі правоохоронних органів під час Великодньої ночі.
Всі присутні звернули увагу, що головне це збереження здоров'я людей. Зазначено, що на період карантину під час проведення богослужіння необхідно дотримуватись законодавства України, зокрема Закону України " Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)". 
Всі священнослужителі віднеслись з розумінням до ситуації яка склалася та з відповідальністю за долю своїх парафіян. 
Голова районної ради Володимир Кучер щиро подякував настоятелям церков за знайдений час та можливість зустрітися і побажав здоров'я та усіх гараздів.

« повернутися до списку новин