Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

День будівельника

Переглядів: 1077

Щорічно у другу неділю серпня в Україні відзначають День будівельника, віддаючи повагу та шануючи людей цієї мирної, відповідальної і водночас важливої професії.

День будівельника – це професійне свято не лише самих працівників галузі, але й усіх тих, хто причетний чи пов’язаний з будівництвом: проектантів та виробників будівельних матеріалів і конструкцій, працівників суміжних професій і водночас усіх, хто  робить наші населені пункти оновленими та комфортними для життя.  

З цієї нагоди, сьогодні, голова районної ради Володимир Кучер привітав ветеранів-будівельників: Уманця Петра Гавриловича – муляра Звенигородського Рембудуправління, Ткаченка Миколу Григоровича - муляра Звенигородського Рембудуправління, Стоколяс Валентину Петрівну – штукатура ПМК 2, Табацьку Марію Петрівну – штукатура СМУ-5, Щербак Тетяну Степанівну – штукатура Звенигородського Рембудуправління.

Володимир Петрович від депутатського корпусу районної ради висловив ветеранам-будівельникам слова глибокої вдячності за їх сумлінну працю, побажавши міцного здоров'я, щастя і довголіття. А також вручив їм подяки районної ради та пам’ятні подарунки.

« повернутися до списку новин