Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

На Звенигородщині вшанували учасників бойових дій на території інших держав.

Переглядів: 583

    15 лютого день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-річниця виведення військ з Афганістану. Цього дня, біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам зібралися ветерани афганської війни, керівники району  та громадськість. В заходах з нагоди  пам’ятної  дати взяв участь голова районної ради Кучер Володимир Петрович. Присутні поклали квіти до монументу воїнам та згадали події тих часів. У місцевому Свято-Преображенському храмі була відслужена молебень за тими, хто не повернувся з тієї далекої, чужої землі.  Учасники мітингу відвідали могили загиблих товаришів у афганській війні та вклонилися їх пам'яті.

  В районному будинку культури відбулося урочисте зібрання   присвячене вшануванню учасників бойових дій на території інших держав, під час якого воїнам – ветеранам були вручені почесні відзнаки  районної і міської ради, райдержадміністрації і районної спілки ветеранів Афганістану. Грамотами районної ради нагороджено воїнів – інтернаціоналістів Алексеева Петра Олександровича і Загорулька Юрія Вікторовича.

     З нагоди дня народження голова районної ради привітав депутата районної ради, воїна – інтернаціоналіста Лозового Володимира Миколайовича, побажавши йому мирного неба, міцного здоров'я і всих земних гараздів.

     Пам'ять загиблих воїнів вшанували хвилиною мовчання. А на завершення відбувся тематичний концерт за участю працівників будинку культури, учнів шкіл району та  учасників фестивалю «І знову пам'ять оживає».

« повернутися до списку новин