A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Звенигородська районна рада
Черкаська область

Педагоги Звенигородського району – переможці й призери обласного конкурсу на кращий електронний освітній ресурс

Дата: 05.05.2021 15:18
Кількість переглядів: 102

Системне впровадження електронних освітніх ресурсів у викладанні навчальних дисциплін є однією з вимог сучасних педагогічних та інформаційно-оцифрових технологій. Традиційно на Черкащині проводиться обласний конкурс на кращий електронний освітній ресурс з метою розвитку регіонального інформаційно-комунікаційного освітнього простору, навчально-методичного забезпечення системи дистанційного навчання, підвищення ефективності впровадження новітніх інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес закладів освіти області, формування цифрових компетентностей педагогічних працівників.

Відповідно до наказу комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» від 16.04.2021 № 78/01-06 «Про підсумки проведення обласного конкурсу на кращий електронний освітній ресурс» та на підставі рішення журі переможцями й призерами стали педагоги Звенигородського району, які отримають дипломи управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, сертифікати про підвищення кваліфікації:

І місце

Красюк Наталія Михайлівна, учителька географії опорного навчального закладу «Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шевченківської сільської ради, за кращий електронний освітній ресурс із теми «Колекція інтерактивних вправ з географії для 6 класу»;

Мамієнко Ольга Михайлівна, учителька музичного мистецтва Тальнівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія» Тальнівської міської ради Черкаської області, за кращі електронні освітні ресурси із таких тем «Мистецтво відкриває світ» та «Музичні секрети знатиму – гарно співатиму»;

Сімон Лариса Едмондівна, учителька образотворчого мистецтва та зарубіжної літератури Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади, за кращі електронні освітні ресурси із тем «Образотворче мистецтво. 5 клас», «Скарбниця крилатих фраз. Інсоляре»;

Неумитий Володимир Михайлович, учитель історії, правознавства та громадянської освіти Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Звенигородської міської ради, за кращий дистанційний курс «Громадянська освіта. 10 клас».

ІІ місце

Липовецька Олена Анатоліївна, учителька англійської мови Кобринівського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тальнівської міської ради, за кращий електронний освітній ресурс із теми «English with pleasure 3»;

Гудзенко Світлана Володимирівна, учителька англійської мови Тальнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Тальнівської міської ради, за кращий електронний освітній ресурс із теми «English is fun»;

Янкова Таміла Миколаївна, учителька біології, хімії та природознавства Тальянківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Тальнівської міської ради, за кращий електронний освітній ресурс із теми «Подорожуємо разом»;

Творча група учителів трудового навчання у складі Успаленко Олени Олександрівни, Лєдок Лариси Володимирівни, учителів комунального закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Ватутінський ліцей № 2 імені М. Ф. Ватутіна Ватутінської міської ради Черкаської області», за кращий електронний освітній ресурс із теми «Проєкт «Текстильні вироби інтер’єрного призначення «Сервірувальна серветка або ланчмат»»;

Захарченко Олена Олексіївна, учителька фізики та математики Вільховецького навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів імені Героя України В’ячеслава Чорновола» Звенигородської міської ради Звенигородського району, за електронний освітній ресурс із теми «Молекулярна фізика. 10 клас»;

Подлісецька Лілія Василівна, учителька-логопед закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 6 «Золотий ключик» Тальнівської міської ради, за кращий електронний освітній ресурс із теми «Нейрокартки. Диференціація свистячих, шиплячих, сонорних звуків в складах та словах»;

Єрмоличева Таїсія Володимирівна, учителька української мови та літератури комунального закладу «Лисянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» Лисянської селищної ради, за кращий електронний освітній ресурс із теми «Леся Українка. Життя поетеси, її мужність і сила духу»;

Творча група у складі Головецької Наталії Володимирівни, учительки української мови і літератури; Завірюхи Лесі Валентинівни, учительки інформатики Тальнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Тальнівської міської ради, за кращий електронний освітній ресурс із теми «Теоретичні основи та система лексико-фразеологічних вправ при вивченні іменника»;

Кононенко Сергій Володимирович, учитель інформатики Моринського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» ім. Т.Г. Шевченка Звенигородської міської ради, за кращий електронний освітній ресурс для викладання курсу Lego education із теми «Наука та технологія»;

Криворучко Валентина Іванівна, учителька математики Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади, за електронні дидактичні демонстраційні матеріали із теми «Математичний тиждень в закладі освіти»;

Загороднюк Ірина Сергіївна, учителька початкових класів Соколівоцької гімназії Тальнівської міської ради, за кращий електронний освітній ресурс із теми «Математика. Щоденні 3. Рівняння. 3 клас»;

Творча група у складі Висотенко Олександри Анатоліївни, Бугайової Лариси Миколаївни, учителів початкових класів Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2–ліцей» Шполянської міської ради, за кращий електронний освітній ресурс із теми «Частини мови»;

Дзергун Наталія Миколаївна, учителька початкових класів Смільчинецької філії комунального опорного закладу «Лисянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – гімназія – дошкільний навчальний заклад» Лисянської селищної ради, за кращі електронні освітні ресурси із таких тем «Мовна скарбничка. 2 клас» і «Нумерація чисел у межах 1000. 3 клас»;

Творча група у складі Дудар Тетяни Юріївни, Дудара Романа Ярославовича, учителів історії Чаплинської філії комунального опорного закладу «Боярський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Лисянської селищної ради, за кращий вебсайт «Європейські держави в Х-XV ст.»;

Творча група у складі Завгородньої Надії Григорівни, Завгороднього Василя Марковича, учителів історії; Лісогор Лариси Михайлівни, учительки мистецтва; Кошової Світлани Іванівни, учительки інформатики Шполянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади, за кращий електронний освітній ресурс із теми «Королівство Руське (Галицько-Волинська держава). 7 клас».

ІІІ місце

Творча група у складі Липовецької Олени Анатоліївни, учительки англійської мови; Марченко Людмили Анатоліївни, учительки зарубіжної літератури Кобринівського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тальнівської міської ради, за електронний освітній ресурс із теми «English Literature. English writers»;

Шутка Ольга Миколаївна, учителька англійської Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади, за електронний освітній ресурс із теми «A Person. Our Health»;

Бондаренко Наталія Олександрівна, учителька англійської мови комунального закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Ватутінський ліцей №1» Ватутінської міської ради, за електронний освітній ресурс для 8 класу із теми «Books and Literature»;

Творча група у складі Доманіцької Владислави Валеріанівни, учительки іноземних мов Тальнівського економіко-математичного ліцею Тальнівської міської ради Тальнівського району; Доманіцького Олега Андрійовича, учителя іноземних мов Тальнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – гімназія» Тальнівської міської ради Тальнівського району, за електронний освітній ресурс із теми «Lernen mit CLIL im Deutschunterricht»;

Творча група у складі Задояної Алли Миколаївни, директора; Лагодзі Галини Василівни, керівників гуртків комунального закладу «Тальнівський районний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Тальнівської міської ради Черкаської області», за електронний освітній ресурс із теми «Духовна спадщина мого народу»;

Педан Олеся Василівна, учителька Моринського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» імені Тараса Григоровича Шевченка Звенигородської міської ради Звенигородського району, за електронний освітній ресурс із теми «Проєкт «Захисна маска»;

Циба Людмила Леонідівна, учителька-логопед Тальнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Тальнівської міської ради, за електронний освітній ресурс із теми «Запуск мовлення. Будуємо прості речення»;

Проценко Олена Михайлівна, учителька початкових класів, практичний психолог Почапинської гімназії Лисянської селищної ради, за електронний освітній ресурс із теми «Адаптація першокласника до школи»;

Черепенко Алла Сергіївна, практичний психолог Тальнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – гімназія» Тальнівської міської ради, за електронний освітній ресурс із теми «Школа – безпечне середовище»;

Творча група учителів хімії Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади у складі Буз Світлани Олександрівни, учительки Шполянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1; Кошової Світлани Іванівни, учительки Шполянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5; Медяник Тетяни Іванівни, учительки Лебединського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1»; Тертичної Людмили Миколаївни, учительки Лебединського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2»; Ропая Віктора Михайловича, учителя Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія»; Левченко Валентини Юріївни, учительки Журавського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»; Кошового Анатолія Вікторовича, учителя Мар'янівського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», за електронний освітній ресурс із теми «Неорганічні речовини і їхні властивості. Неметали. 11 клас»;

Нерубайська Валентина Валеріївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Соколівоцької гімназії Тальнівської міської ради, за електронний освітній ресурс із теми «Збірник інтерактивних завдань до розділу «Здоров’я людини» для 5 класу»;

Торба Людмила Вікторівна, учителька української мови та літератури Васильківського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської міської ради, за електронний освітній ресурс із теми «Підготовка до ЗНО з української мови»;

Стадник Алла Валентинівна, учителька української мови та літератури Почапинської гімназії Лисянської селищної ради, за електронний освітній ресурс із теми «Балада «Тополя» Т.Г. Шевченка» та «Дієприкметник»;

Грушова Людмила Анатоліївна, учителька біології комунального опорного закладу «Лисянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 – гімназія – дошкільний навчальний заклад» Лисянської селищної ради, за електронний освітній ресурс із теми «Різноманітність тварин. Птахи»;

Сокур Юлія Володимирівна, учителька зарубіжної літератури Матусівського навчально-виховний комплекс «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Матусівської сільської ради за електронний освітній ресурсіз теми «Дидактичний матеріал до уроків зарубіжної літератури у 5-7 класах;

Марченко Людмила Анатоліївна, учителька зарубіжної літератури, Липовецька Олена Анатоліївна, учителька англійської мови, Кобринівського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Тальнівської міської ради, за електронний освітній ресурс із теми «Англійська література. Англійські письменники»;

Киба Світлана Володимирівна, учителька математики Білашківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Тальнівської міської ради, за електронний освітній ресурс із теми «Системи лінійних рівнянь з двома змінними»;

Шамота Людмила Андріївна, учителька математики Онопріївського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Тальнівської міської ради, за електронний освітній ігровий ресурс із теми «Задачі на побудову. Гра «Альпініст». Геометрія. 7 клас»;

Нирко Зоряна Михайлівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Майданецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тальнівської міської ради, за електронний освітній ресурс із теми «Атестація педагогічних працівників»;

Горбенко Любов Григорівна, директор Матусівського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» Матусівської сільської ради, за електронний освітній ресурс із теми «Охорона праці та пожежна безпека в закладах загальної середньої освіти»;

Творча група у складі Сень Валентини Володимирівни, вихователя-методиста; Завгородньої Ніни Дмитрівни, вихователя; Ясинової Віри Володимирівни, вихователя закладу дошкільної освіти № 5 «Калинка» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади, за електронний освітній ресурс із теми «Прогулянка Зоопарком»;

Лисогор Світлана Василівна, вихователька Катеринопільського центру розвитку дитини «Сонечко» Катеринопільської районної ради, за електронний освітній ресурс із теми «Формування навичок безпечної поведінки дошкільників»;

Скляр Оксана Олександрівна, вихователька Катеринопільського центру розвитку дитини «Сонечко» Катеринопільської районної ради, за електронний освітній ресурс із теми «Робота з віршованими творами із використанням прийомів мнемотехніки»;

Поліщук Тетяна Олексіївна, вихователька-методист закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 6 «Золотий ключик» Тальнівської міської ради, за електронний освітній ресурс із теми «Педагогічне тестування в ЗДО»;

Свіфт Оксана Степанівна, учителька початкових класів Соколівоцької гімназії Тальнівської міської ради, за електронний освітній ресурс із теми «Інтерактивні вправи з математики для 4 класу»;

Творча група у складі Власюк Оксани Василівни, Кузніцової Валентини Олександрівни, Куліш Валентини Василівни, учителів початкових класів комунального опорного закладу «Лисянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – гімназія – дошкільний навчальний заклад» Лисянської селищної ради, за електронний освітній ресурс із теми «Все в твоїх руках. Клубні години в групі подовженого дня»;

Творча група у складі Остапенко Альони Вікторівни, заступника директора з навчально-виховної роботи, учителя інформатики; Коваль Надії Петрівни, Осипенко Ірини Василівни, Пасічник Ірини Олександрівни, Петриченко Валентини Федорівни, Рукавець Олени Степанівни, Шалівської Олени Василівни, учителів початкових класів комунального опорного закладу «Лисянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія – дошкільний навчальний заклад» Лисянської селищної ради, за електронний освітній ресурс із теми «Світ невідомий»;

Гордашевська Наталія Миколаївна, учителька початкових класів Катеринопільського закладу загальної середньої освіти № 2 Катеринопільської селищної ради, за електронний освітній ресурс із теми «Фауна України»;

Холошвій Людмила Анатоліївна, учителька початкових класів комунального закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Ватутінський ліцей № 6 Ватутінської міської ради Черкаської області», за електронний освітній ресурс із теми «Різдвяні традиції в Україні. Плетіння дідуха»;

Семеняка Тетяна Яківна, учителька початкових класів опорного навчального закладу «Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шевченківської сільської ради, за електронний освітній ресурс із теми «Колекція інтерактивних вправ. «Я досліджую світ». 4 клас»;

Бровченко Ніна Іванівна, учителька історії комунального освітнього закладу «Лисянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – гімназія – дошкільний навчальна заклад»» Лисянської селищної ради, за електронний освітній ресурс із теми «Стародавня Греція. 6 клас»;

Шахрай Юлія Василівна, учителька історії Соколівоцької гімназії Тальнівської міської ради, за електронний освітній ресурс із теми «Інтерактивні вправи з історії для п’ятикласників»;

Киналь Інна Олегівна, учителька історії комунального опорного навчального закладу «Лисянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – гімназія – дошкільний навчальний заклад» Лисянської селищної ради, за електронний освітній ресурс із теми «Дослідники історії».

Найкращі електронні освітні ресурси містять не лише традиційні конспекти уроків, мультимедійні презентації, текстові та дидактичні матеріали, тестові завдання, аудіо, відео, графічні файли, а також інтерактивні вправи-тренажери, інтерактивні плакати, скрайбінг-презентації, динамічні презентації, авторські відеоролики, тестові завдання, пазли, вікторини, кросворди, ребуси, онлайн-діаграми, інтерактивні ігри, інтелект-карти, лепбуки, онлайн-карти, інтерактивні віртуальні моделі, хмари тегів, віртуальні дошки, Qr-коди та інші інтерактивні вправи, створені з допомогою сучасних освітніх онлайн-сервісів.

Вітаємо педагогів-лідерів освітньої галузі!



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь