A A A K K K
для людей із порушенням зору
Звенигородська районна рада
Черкаська область

Працьовита юнь тримає науковий стрій

Дата: 13.03.2023 16:18
Кількість переглядів: 138

 6 березня 2023 року Управлінням освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

Дослідники зі Звенигородського району, а саме школярі з Ватутінської, Єрківської, Лисянської й Тальнівської громад, вибороли 35 призових місць.

І місце

Секцiя зарубiжної лiтератури:

НІКОНЧУК Віктор, учень 10 класу Тальнівського економіко-математичного ліцею;

ПИГУЛЬ Софiя, учениця 11 класу Тальнiвської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

Секцiя кримськотатарської гyманiтаристики;

РОМАНОВА Вероніка, учениця 9 класу Тальнівського економіко-математичного ліцею;

Секцiя соцiологiї:

НЕЧИПОРЕНКО Єлизавета, учениця 9 класу Опорного закладу «Лисянський лiцей №1» Лисянської селищної ради;

Секцiя геологiї, геохiмiї та мiнералогiї:

ГРИГОРЕНКО Уляна, учениця 11 класу Легедзинської ЗОШ І-III ступенiв Тальнiвської міської ради, вихованка Тальнiвського Будинку дiтей та юнацтва;

Секцiя гiдрологiї:

ЗІЙОЄВ Заррух Умедович, учень 11 класу КОЗ «Лисянський НВК- ЗОШ І-ІІІ ступенів №1- гімназія-ДНЗ»;

Секцiя iсторичного краєзнавства:

КОЛІСНІЧЕНКО Анна, учениця 10 класу Легедзинської ЗОШ І-III ступенiв Тальнiвської міської ради, вихованка Тальнiвського Будинку дiтей та юнацтва;

Секцiя медицини:

БУХАЛОВА Алiна, учениця 11 класу Ватутiнсъкого лiцею №1 Ватутiнської міської ради;

Секцiя комп'ютерної iнженерiї, секцiя електронiки та приладобудування:

ГРУША Владислав, учень 11 класу Опорного закладу «Лисянський лiцей №1»;

Секцiя прикладної математики:

НАЛИВАЙКО Юлiя, учениця 11 класу Тальнiвської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, гуртківець Тальнiвського Будинку дiтей та юнацтва.

ІІ місце

Секція української мови:

ГЛАДКА Анастасія, учениця 9 класу Опорного закладу «Лисянський лiцей №1»;

ПАНОВА Ольга, учениця 10 класу Тальнiвського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1- гімназія»;

СТРИГУН Таїсія, учениця 11 класу Тальнівського економіко-математичного ліцею;

Секція української літератури:

ПАНЧЕНКО Вiкторiя, учениця 11 класу Лисянського лiцею №2;

Секцiя мистецтвознавства:

МИХАЙЛОВА Дар'я, учениця 10 класу Тальнiвського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1- гімназія», вихованка Тальнiвського Будинку дiтей та юнацтва;

Секцiя зарубiжної лiтератури:

ЛЕВАНДОВСЬКА Вiкторiя, учениця 10 класу Лисянського лiцею №2; ОПАЛЬКО Вiкторiя, учениця 11 класу Тальнiвського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1- гімназія»;

Секцiя icтopії України:

КОЗЛОВА Дарія, учениця 10 класу Опорного закладу «Лисянський лiцей №1», вихованка Лисянського будинку дитячої та юнацької творчості;

Секцiя iсторичного краєзнавства:

ЮХИМЧУК Максим, учень 11 класу Опорного закладу «Лисянський лiцей №1», вихованка Лисянського будинку дитячої та юнацької творчості;

ЯСІНЧУК Роман, учень 10 класу Єркiвського лiцею iмeні Героя України В.М.Чорновола, вихованець Комунального закладу позашкiльної освiти «Будинок дитячої та юнацької творчості Єрківської селищної ради;

Секцiя етнологiї:

ТЕРНОВА Тетяна, учениця 11 класу Лисянського лiцею №2;

Секцiя всесвітньої історії:

ТКАЧЕНКО Олександр, учень 10 класу Тальнiвського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1- гімназія»;

Секцiя зоологiї:

КОТ Дарина, учениця 9 класу Тальнiвської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, гуртківець Тальнiвського Будинку дiтей та юнацтва;

Секцiя загальної бiології:

ЖУРА Софiя, учениця 11 класу Тальнiвської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, гуртківець Тальнiвського Будинку дiтей та юнацтва;

Секцiя прикладної математики:

ПОПОВА Єлизавета, учениця 9 класу Тальнівського економіко-математичного ліцею, гуртківець Тальнiвського Будинку дiтей та юнацтва;

Секція статистики:

КОРЧЕВНА Руслана, учениця 9 класу Тальнівського економіко-математичного ліцею, гуртківець Тальнiвського Будинку дiтей та юнацтва.

ІІІ  місце

Секція англійської мови:

СІКАЛО Анна, учениця 9 класу Опорного закладу «Лисянський лiцей №1»;

Секція української мови:

ТОЛОЧКО Дар'я, учениця 9 класу Тальнівського економіко-математичного ліцею;

Секцiя соцiологiї:

СІКАЛО Анна, учениця 10 класу Опорного закладу «Лисянський лiцей №1»;

Секцiя правознавства:

ПОРОЖНЯ Дарiя, учениця 10 класу Лисянського лiцею №2;

Секцiя icтopії України:

АТЛЯУЗОВ Володимир, учень 9 класу Тальнiвської гімназії №3;

Секцiя iсторичного краєзнавства:

ПІВНЕНКО Надія, учениця 8 класу Тальнiвської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, вихованка Тальнiвського Будинку дiтей та юнацтва;

ЛУШНИЦЬКА Вiкторiя, учениця 11 класу Опорного закладу «Лисянський лiцей №1»;

Секцiя загальної бiології:

ПОНОМАРЕНКО Вероніка, учениця 11 класу Ватутiнсъкого лiцею №1;

Секцiя лiсознавства:

ГЕРАЩЕНКО Катерина, учениця 9 класу Лисянського лiцею №2;

Секцiя навчальних, iгрових програм та вiртуальної реальностi:

КОНОВАЛЕНКО Руслан, учень 10 класу Ватутiнського лiцею №2.

Успіх у Малій академії наук – це завжди досягнення команди, тож шлемо вітання учням-науковцям, педагогам-наставникам, батькам-натхненникам. Із таким фундаментом міцних знань, персональних зусиль, відданості справі, прагненню до новаторства, духом відкриттів – Україні БУТИ!, а ворогам-

НЕ ЗГАСИТИ НАШІ ЗОРІ!



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь