Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Відбувся шаховий турнір присвячений пам'яті Володимира Порфирійовича Сєрова

Переглядів: 577

3 квітня за ініціативи та підтримки Звенигородської районної ради в приміщенні школи-інтернату спортивного ліцею відбувся шаховий турнір присвячений пам'яті легендарної особистості, звенигородчанина Володимира Порфирійовича Сєрова, ветерана Великої Вітчизняної війни, людини, яка в свій час зробила багато добрих справ для становлення та розвитку спорту в Звенигородському районі.

Відкриваючи змагання, голова районної ради Володимир Кучер наголосив, що заняття шахами зміцнюють пам’ять, розвивають увагу, уяву та допомагають удосконалювати такі риси характеру як організованість, цілеспрямованість, витривалість. Він побажав учасникам турніру міцного здоров'я, успіхів у навчанні та нових перемог, як у спорті, так і в житті.

В шаховому турнірі взяли участь юнаки й дівчата з навчальних закладів району. Серед юнаків перемогу здобув Павло Могильний із Звенигородської спеціалізованої школи ім. Т.Г.Шевченка, друге місце у Богдана Русалівського, третє за Артемом Береговим із Звенигородської загальноосвітньої школи-інтернату спотривного ліцею.  Серед дівчат перше місце - Віннічук Оксана (Звенигородська школа-інтернат-спортивний ліцей), на другомі місті Наталія Савчук і на третьому Антоніна Поліщук з Чижівської загальноосвітньої школи.  

По завершенню змагань голова районної ради подякував юним шахістам за участь в турнірі, гарні комбінаційні партії, позитивні емоції та вручив переможцям кубки, а фіналістам дипломи і медалі.

« повернутися до списку новин