Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Співпраця між службою зайнятості та відділом пробації в Звенигородському районі.

Переглядів: 360

В рамках співпраці між службою зайнятості та службою з питань пробації  23 серпня 2018 року заступником начальника відділу надання соціальних послуг Звенигородської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Федоренко А.В. та психологом Звенигородського МРВ з питань пробації Шолох О.О.  в приміщенні  Звенигородського міськрайонного відділу з питань пробації  черговий раз було проведено захід з питань надання соціальних послуг особам, які були засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. 

В ході заходу дану  категорію населення було ознайомлено з послугами, які надає служба зайнятості. Зокрема з наявними вакансіями, на  які є можливість працевлаштуватися в Звенигородському районі, можливістю проведення професійної орієнтації та професійного навчання за направленням служби зайнятості з подальшим працевлаштуванням.

Як показує стала практика, проведення таких  заходів формує психологічну та соціальну готовність осіб, що відбувають випробний термін, до професійного становлення, сприяє успішній адаптації в суспільстві  та соціальної захищеності даної категорії осіб.

« повернутися до списку новин