Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

На Звенигородщині відкрили меморіальну дошку

Переглядів: 574

       Людина сама обирає свій шлях. І тільки від неї залежить чи залишиться вона у спогадах, чи зникне пам'ять про неї у круговерті років… Наша Звенигородщина в усі часи славилась не тільки красивими та неповторними краєвидами, а й людьми, які в різні часи тут народжувались та приносили славу своєму родоводові.

     12 березня 2018 року в селі Шевченкове відбулося відкриття меморіальної дошки вільним козакам Звенигородщини та Хведотові Бондарю, під керівництвом якого біля ст. Бобринської було розбито 8-му російсько-більшовицьку армію.

     Зі словами шани про великого земляка до присутніх звернулися голова районної ради, сільський голова с. Шевченкового, депутат районної ради і Кошовий отаман громадського об'єднання «Козачанський курінь Вільного козацтва»,  директор Шевченківського коледжу, саме на стінах якого і відкрили меморіальну дошку.

   Володимир Кучер згадав історичні події, які відбулися 7 березня 1918 року, висловив слова вдячності всім тим хто доклав зусиль до виготовлення і встановлення меморіальної дошки та побажав присутнім  мирного неба, благополуччя,  Божого благословіння, а нашій країні розквіту і процвітання.

« повернутися до списку новин