Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

УВАГА!

Переглядів: 885

Доброго вечора шановні звенигородчани!

Повідомляю вам, що за інформацією КНП «Звенигородський центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 16-00 22.05.2020 НОВИХ ВИПАДКІВ ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУСНУ ІНФЕКЦІЮ В РАЙОНІ НЕ ЗАФІКСОВАНО.

З 3 попередньо виявлених випадків захворювання на COVID-19 залишаються 2 хворих осіб (житель села Водяники 1960 року народження та жителька міста Звенигородки 1950 року народження, - перебувають на лікуванні в Черкаській обласній лікарні).

В результаті повторого обстеження дитини, в котрої був раніше зафіксований випадок COVID-19, повторний тест підтвердження хвороби не виявив.

У трьох контактних осіб з жителькою міста Звенигородки 1950 року народження, хворою на коронавірус, проведений забір біологічного матеріалу, результати ПРЛ-тестів стануть відомі найближчим часом, про що буде повідомлено додатково.

Дякую жителям міста та району за розуміння та відповідальність під час карантину, прошу довіряти лише офіційним джерелам інформації, і надалі дотримуватись умов карантину, зберігати спокій і самодисципліну.

Бережіть себе, своїх рідних і близьких.

Будьте здорові.

 

З повагою

Голова районної ради                                                                                         В.П. Кучер

« повернутися до списку новин