Черкаська область

Районний турнір зі стрітболу

Дата: 24.01.2020 18:30
Кількість переглядів: 350

24 січня за вже вдруге за ініціативи та підтримки Звенигородської районної ради у дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся районний турнір зі стрітболу, присвячений 76-ї річниці визволення Звенигородки від німецько-фашистських загарбників.

Цей новий для Звенигородщини вид спорту набирає все більшу популярність. Цього року участь приймали не тільки команди хлопців, а й команди дівчат.

За звання найкращих боролися юні спортсмени із шести шкіл району, а саме із школи-інтернату спортивного ліцею, загальноосвітньої школи №2, спеціалізованої школи №3, загальноосвітньої школи №5, спеціалізованої школи ім. Т. Шевченка та Вільховецького НВК.

Серед юнаків перемогу здобула команда Звенигородської загальноосвітньої школи №2, друге місце у команди школи №3, третє у школи-інтернат спортивного ліцею.

Серед дівчат переможцями стала команда із школи-інтернату спортивного ліцею, друге місце у команди школи №2, третє місце у Вільховецького НВК.

Команди-переможці турніру отримали головні кубки та медалі, а команди, що зайняли друге і третє місце, отримали медалі та дипломи від районної ради.