Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Сьогодні відбувся сольний концерт лідера гурту «Тінь Сонця» Сергія Василюка

Переглядів: 123

Сьогодні в районному будинку культури відбувся сольний концерт лідера гурту «Тінь Сонця» Сергія Василюка, присвячений Дню Соборності України.

Концерт відбувся за організації ГО «Козачанський курінь Вільного Козацтва» та за фінансової підтримки депутатського корпусу Звенигородської районної ради, а саме Юрія Алексєєва, Олега Голуба, Віктора Зайця, Василя Зарубайка, Віталія Коваля, Долія Коломійченка, Валерія Костенка, Володимира Кучера, Володимира Міняйла, Валентини Нечитайло, Ніни Ніколенко, Олексія Поліщука, Сергія Рубана, Віктора Шевченка, Дмитра Шукала, Надії Янишевської та депутата обласної ради Сергія Лебединця.

Під час концерту глядачі з задоволенням насолоджувалися народними, ліричними, патріотичними і козацькими піснями,  мали змогу поспілкуватися із виконавцем та зануритися в історію. В залі панувала щира та дружня атмосфера.

Голова районної ради Володимир Кучер за дорученням депутатського корпусу оголосив подяку славному провідникові української патріотичної пісні Сергію Василюку за подароване свято, плекання любові до України, збереження українських традицій та побажав успіху і процвітання.

« повернутися до списку новин