Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз відвідала Звенигородщину
11 липня 2015 року в районній раді відбулась зустріч голови державної казначейської служби України Тетяни Слюз та начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області Сергія Никопаненка з головою районної ради Володимиром Кучером, головою райдержадміністрації Василем Довбушем.09:45 11.07.2015