ЛИСЯНСЬКА ЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА БЛАГОДІЙНУ ДОПОМОГУ
Нещодавно заступник голови районної ради Ярослав Попко, перебуваючи в комунальному некомерційному підприємстві «Лисянська територіальна лікарня" Лисянської селищної ради разом із головою ГО «Черкаський правозахисний центр» Тарасом Щербатюком, передали гуманітарну допомогу головному лікарю медичного закладу Олександру Ніколюку. Це антибіотики, серцеві препарати та медичний інвентар - медичні халати, спеціальні електричні ліжка, матраци, які знадобляться, у разі потреби, пацієнтам.12:42 10.01.2024