Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Сторінка на стадії наповнення.

Звенигородський волонтерський рух

Дата створення: 15:27 02.07.2016

  Звенигородська районна спілка ветеранів та учасників АТО та благодійний фонд Звенигородський волонтерський рух «З Україною в серці» районний осередок НВР «Правий Сектор» - Звенигородщини Звертаються про допомогу до всіх небайдужих Звенигородчан.

          Відбулося розширене засідання спілки учасників АТО.

Дата створення: 12:21 02.07.2016

  1  липня в сесійній залі районної ради відбулося розширене засідання громадської організації «Звенигородська районна спілка ветеранів та учасників антитерористичної операції»  за участю представників органів місцевого самоврядування і виконавчої влади району.

   Семінар «Децентралізація на практиці»

Дата створення: 16:05 01.07.2016

               30 червня голова Звенигородської районної ради та визначені відповідальні працівники виконавчого апарату ради взяли участь в тематичному семінарі-навчанні «Децентралізація на практиці 2», котрий проходив на базі Черкаського обласного центру перепідготовки

Торгівля пивом - тільки з ліцензією

Дата створення: 16:02 01.07.2016

      Роздрібна торгівля алкогольними напоями або тютюновими виробами може здійснюватися суб’єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, тільки за наявності у них ліцензій.

МЕТЕОРОЛОГІЧНА СТАНЦІЯ ЗВЕНИГОРОДКА

Дата створення: 16:02 29.06.2016

Упродовж вихідних на Звенигородщині утримувалась спекотна, мало вітряна та суха погода.

Штормове попередження

Дата створення: 14:08 29.06.2016

    У Звенигородці відсвяткували День молоді

Дата створення: 12:56 29.06.2016

           

Шановні колеги ! Прийміть щирі вітання із визначним святом — Днем Конституції України!

Дата створення: 14:34 24.06.2016

             Вітаю Вас із державним святом – Днем Конституції України! Світовий досвід свідчить, що найуспішніше розвивається та суспільна система, в якій найбільш повно розкривається творчий потенціал людини.Саме вільна і відповідальна особа є головною рушійною силою сучасної цивілізації, творцем всіх складових суспільних відносин – політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних, конфесійних, наукових, культурних.  Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя. Від усього серця бажаю вам, мирного неба, міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності. Зі святом вас, дорогі друзі

Дорога молодь Звенигородщини

Дата створення: 14:00 24.06.2016

       Прийміть найщиріші вітання із Днем молоді –святом оптимізму,енергії та світлих надій.У ваших долонях весь світ, перед вами тисячі доріг.Кожен з вас може вибрати свою. І не обов'язково стати кимось дуже популярним і знаменитим. Але обов'язково, щоб кожен з вас, став людиною! Людиною з великої літери, яка вміє цінувати вічні цінності, такі, к доброта, совість, любов, честь і гідність. Саме молодь завтра візьме на себе відповідальність за наш край, нашу Батьківщину, її подальший розвиток, за долю старшого покоління.Тож будьте здорові і щасливі! Нехай ніколи не вичерпається ваш оптимізм, творча енергія, віра в добро та удачу! Нехай прекрасні роки молодості дадуть вам заряд позитивної енергії, подарують вірних друзів. Бажаю вам успіхів, ясних цілей і завзятості в отриманні знань, активної життєвої позиції, затребуваності і самореалізації. Залишайтеся молодими, любіть життя! Прагніть до нових перемог і звершень. Зі святом!

Відкриття табору "Звенигора"

Дата створення: 13:00 24.06.2016