Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Сторінка на стадії наповнення.

    У Звенигородці відсвяткували День молоді

Дата створення: 12:56 29.06.2016

           

Шановні колеги ! Прийміть щирі вітання із визначним святом — Днем Конституції України!

Дата створення: 14:34 24.06.2016

             Вітаю Вас із державним святом – Днем Конституції України! Світовий досвід свідчить, що найуспішніше розвивається та суспільна система, в якій найбільш повно розкривається творчий потенціал людини.Саме вільна і відповідальна особа є головною рушійною силою сучасної цивілізації, творцем всіх складових суспільних відносин – політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних, конфесійних, наукових, культурних.  Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя. Від усього серця бажаю вам, мирного неба, міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності. Зі святом вас, дорогі друзі

Дорога молодь Звенигородщини

Дата створення: 14:00 24.06.2016

       Прийміть найщиріші вітання із Днем молоді –святом оптимізму,енергії та світлих надій.У ваших долонях весь світ, перед вами тисячі доріг.Кожен з вас може вибрати свою. І не обов'язково стати кимось дуже популярним і знаменитим. Але обов'язково, щоб кожен з вас, став людиною! Людиною з великої літери, яка вміє цінувати вічні цінності, такі, к доброта, совість, любов, честь і гідність. Саме молодь завтра візьме на себе відповідальність за наш край, нашу Батьківщину, її подальший розвиток, за долю старшого покоління.Тож будьте здорові і щасливі! Нехай ніколи не вичерпається ваш оптимізм, творча енергія, віра в добро та удачу! Нехай прекрасні роки молодості дадуть вам заряд позитивної енергії, подарують вірних друзів. Бажаю вам успіхів, ясних цілей і завзятості в отриманні знань, активної життєвої позиції, затребуваності і самореалізації. Залишайтеся молодими, любіть життя! Прагніть до нових перемог і звершень. Зі святом!

Відкриття табору "Звенигора"

Дата створення: 13:00 24.06.2016

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, буде нараховано до 1 липня

Дата створення: 11:53 24.06.2016

Громадяни цього року сплачуватимуть податок за власність, якою вони володіли у 2015 році.

Організація громадських та інших робіт тимчасового характеру: проблеми та перспективи.

Дата створення: 08:11 24.06.2016

        23 червня 2016 року в приміщенні Звенигородського районного центру зайнятості відбувся семінар-нарада на тему «Організація громадських та інших робіт тимчасового характеру: проблеми та перспективи».

 Купівля  автомобіля б.у.- на що потрібно звернути увагу !

Дата створення: 17:10 23.06.2016

Якщо Ви наважились купувати автомобіль для власного користування з рук на вторинному ринку, вам необхідно знати :

  Відкриття пам’ятної дошки учасникові АТО.

Дата створення: 15:04 22.06.2016

       22 червня голова районної ради взяв участь у відкритті меморіальної  дошки учасникові антитерористичної операції, звенигородцеві Михайлові Нетесюку.

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Дата створення: 15:01 22.06.2016

    Заходи до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відбулися 22 червня на Звенигородщині.